Skip to main content

Komeda Jazz Festival

Jazz Festival Krzysztof Komeda

Komeda Jazz Festival
Komeda Jazz Festival

Adam Czerwiński Polskie Przeboje

11.10.2018. godz. 19:00 - Słupsk, Pałac "Aureus"

 

Nowy zespół, doświadczeni, doceniani na całym świecie artyści i legendarne już utwory. Wybitne polskie piosenki ubiegłego stulecia - m.in. "Byłaś Serca Biciem" Andrzeja Zauchy, "Jej Portret" Bogusława Meca, "Pod Papugami" Czesława Niemena, "Kulig Skaldów", "Modlitwa" Tadeusza Nalepy i wiele innych, wszystkie specjalnie zaaranżowane na skład zespołu:

  • Piotr Lemańczyk - bass
  • Marcin Wądołowski - gitary, śpiew
  • Adam Czerwiński - perkusja

Utrzymany klimat, emocje, ale nie obyło się bez zmian - w utwory tchnięto nowego ducha, który niewątpliwie wyszedł im na dobre. Odbiór i reakcja publiczności jest wielce przychylna.

"Pomysł zrodził się już dość dawno, ale intensywny udział w życiu muzycznym nie pozwalał na jego zrealizowanie. Teraz wreszcie postanowiliśmy razem z kolegami wejść do studia nagraniowego i zrealizować moje marzenie."
Adam Czerwiński

 

Polskie Przeboje Adam Czerwiński

 

Simone Gubbiotti Trio

11.10.2018. godz. 19:00 - Słupsk, Pałac "Aureus"

 

  • Simone Gubbiotti - gitara
  • Gianmarco Scaglia - kontrabas
  • Paolo Franciscone - perkusja

Simone Gubbiotti Trio "Underdogs"- kompozytor, wybitny europejski gitarzysta. Artysta nagrał pięć studyjnych albumów jako lider. Współpracował z wieloma wybitnymi postaciami: Peter Erkine, Adam Nussbaum, Jay Anderson, Joe La Barbera, Martin Taylor, Arthur Blythe, Fabio Zeppetella, Massimo Manzi, Walter Calloni, Ari Hoenig. Simone Gubbiotti koncertował ze swoimi projektami w: USA, Wielkiej Brytanii, Argentynie i Europie. Partnerami w "Underdogs" są kon trabasista Gianmarco Scaglia oraz perkusista Paolo Franciscone. Kontrabasista Gianmarco Scaglia to wybitny przedstawiciel europejskiego jazzu.W dorobku posiada 20 autorskich albumów, a także współpracę z amerykańskimi i włoskimi jazzmanami jak: Paul Wertico, John Helliwell, Danilo Rea, Paolo Fresu, Massimo Manzi i wieloma innymi.

 

Simone Gubbiotti