Przejdź do głównej treści

Komeda Jazz Festival

Festiwal Jazzu im. Krzysztofa Komedy

Komeda Jazz Festival
Komeda Jazz Festival

Piątek, 11 X, g. 14:00   

  • Radosna jazzowa parada ulicami Słupska

 g. 19:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

  • Otwarcie wystawy fotograficznej Danuty Sroki "Jazzy Impressions"   

  • Leszek Kułakowski - "Moja mała, słupska ojczyzna"

Leszek Kułakowski - kompozytor, fortepian

Magda Zawartko - śpiew

Peter Weniger - saksofon

Christoph Titz - trąbka, flugelhorn

Piotr Kułakowski kontrabas

Tomasz Sowiński - perkusja

Orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica

Adam Klocek - dyrygent

 

g.21:00 Piwnica Anna de Croy

 

  • Magda Kuraś Quintet "Tryptyk Biłgorajski"

Magda Kuraś - głos

Maciej Świniarski - głos

Ziemowit Klimek - kontrabas, głos

Tomasz Chyła - skrzypce, głos

Jakub Krzanowski - perkusja, głos

 

 

Sobota, 12 X, g. 19:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

  • Dominik Wania „Lonely Shadows” 

Dominik Wania - fortepian

  • Aga Zaryan Śpiewa polskie piosenki

Aga Zaryan - śpiew

Michał Tokaj - fortepian

Michał Barański - kontrabas

Łukasz Żyta - perkusja

                     

g. 21:30 Piwnica Anna de Croy

  • jam session 

 

Niedziela, 13 X, g.16:00 Kluboksięgarnia Cepelin

Andrzej Winiszewski   „30 lat Komeda Jazz Festival” - przegląd multimedialny

                            

g. 19:00 kino Rejs SOK

  • pokazy filmów duńskiego reżysera Henninga Carlsena z muzyką Komedy

 

Poniedziałek, 14 X, godz. 18:00 Spichlerz Richtera Muzeum Pomorza Środkowego

  • Otwarcie wystawy  plakatów "XXX - lecie Komeda Jazz Festival" 

  • panel komedowski „Wieczór z Jerzym Milianem” (prezentacja multimedialna), spotkanie z Michałem Wilczyńskim - wydawcą dzieł wszystkich J. Miliana

  • Dominik Bukowski "Komeda - Milian".

Dominik Bukowski - wibrafon
prowadzenie - red. Andrzej Winiszewski

 

Wtorek,15 X, godz. 19:00 Pałac Aureus

  • Martyna Kułakowska "Contemporary Music Meets Jazz"

Martyna Kułakowska - fortepian

 

  • Kamil Piotrowicz Sextet "Weird Heaven"

Kamil Piotrowicz - fortepian, kompozycje

Mateusz Rybicki - saksofon tenorowy, klarnet, klarnet basowy

Piotr Chęcki - saksofon barytonowy, saksofon tenorowy

Jakub Kurek - trąbka

Andrzej Święs - kontrabas

Krzysztof Szmańda - perkusja, wibrafon

 

Środa, 16 X, g.19:00  Pałac Aureus

  •    Krzysztof Kobyliński "Give me November" 

Krzysztof Kobyliński - fortepian

 

  • Douphonic: Peter Fessler & Alfonso Garrido

Peter Fessler - wokal, gitara

Alfonso Garrido - konga, instrumenty perkusyjne, sounds

 

Czwartek, 17 X, g. 19:00 Pałac Aureus

  • Espen Eriksen Trio "Komeda" (Norwegia)

Espen Eriksen - fortepian

Lars Tormod Jenset - kontrabas, 

Andreas Bye - perkusja

 

Piątek, 18 X, g. 19:00 Piwnica Anna de Croy

  • Laokoon Trio (Niemcy)

Ireneusz Kułakowski - flet

Heinrich Römisch - kontrabas

Elmar Vibrans - piano Fendera, syntezator Moog

  • jam session 

 

Sobota, 26 X, g. 19:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

  • Mike Stern Band (USA)

Mike Stern - gitara elektryczna

Leni Stern - gitara, wokal

Bob Franceschini - saksofon

Chris Minh Doky - gitara basowa

Dennis Chambers - perkusja